پیراهن مبل ارزان

پیراهن مبل ارزان

مبل ایفل تولید کننده انواع پیراهن مبل ارزان

خیلی از مشتری های ما، خانم های خانه داری هستند که بارها راجع به شیوه دوخت پیراهن مبل ارزان از ما سوال می کنند.
ما در ادامه این بخش قصد داریم نگاهی کوتاه و مختصر به روش دوخت یک پیراهن مبل ارزان بیاندازیم؛ تا عزیزانی که علاقه مند هستند با صرف تلاش و وقت کافی به دوخت یک کاور مبل بپردازند.
قبل از هر چیز به این موضوع توجه داشته باشید که برای اینکار باید یک وقت آزاد داشته باشید، چرا که یک برش یا دوخت اشتباه به نتیجه کار آسیب وارد خواهد کرد.

مراحل دوخت پیراهن مبل ارزان

در ابتدا نگاهی کلی به مراحل دوخت یک کاور مبل پارچه ای و زیبا می اندازیم و سپس مراحل دوخت یک پیراهن مبل ارزان را به طور دقیق تر بررسی می کنیم.

1.تهیه پارچه مناسب و دلخواه
2.اندازه گیری دقیق تمام قسمت های مبل
3.تبدیل اندازه ها به الگو
4.برش پارچه
5.دوخت پارچه
6.امتحان کردن
7.کوک نهایی

 

پیراهن مبل ارزان

قدم هایی که برای دوخت پیراهن مبل ارزان باید برداریم :

  • همانطور که گفته شد در اولین قدم باید به بازار بروید و پارچه مورد پسند را برای یک پیراهن مبل ارزان خریداری کنید.
  • سپس در مرحله دوم تمام بخش های مبل را از جمله طول، عرض، ارتفاع، پشتی مبل، نشیمنگاه، دسته مبل ، قسمت پایینی و … را به طور دقیق اندازه گیری می کنیم.
  • در بخش سوم این اندازه ها را ترجیحاً بر روی یک کاغذ به شکل الگو در می آوریم و سپس آن را روی پارچه پیاده سازی می کنیم؛ همچنین توجه داشته باشید که در ابتدا بخش های بزرگ تر را رسم می کنیم و کم کم به بخش های کوچک تر می رسیم و نکته دیگر اینکه حداقل چند سانت از اندازه اصلی الگو برای پارچه بیشتر در نظر بگیرید تا درز هایش دچار کشیدگی و ناهماهنگی نشوند.
  • بعد از اندازه گیری و الگو، نوبت به بریدن پارچه می رسد و بعد از آن پارچه های بریده شده روی هم قرار می گیرند تا با یک نخ معمولی کوک زده شود اما دقت کنید کوک محکمی زده نشود چرا که در این مرحله صرفاً قرار است پارچه های اندازه گرفته شده بر روی مبل تست شوند.
  • هنگامی که آن را روی مبل قرار دادید بخش هایی که حس کردید دچار ایراد و ناهماهنگی است را مشخص کنید؛ برای اینکار می توانید از یک سنجاق کمک بگیرید.
  • در مرحله بعد تنها کافیست که با یک چرخ خیاطی کوک هایی که به طور آزمایشی زده بودیم را کاملاً محکم کنیم و اگر باب میلتان بود حتی می توانید در قسمت های پایینی این پیراهن مبل حاشیه هایی بدوزید و به طور دلخواه به تزئین آن بپردازید.
  • برای تزئین این قسمت ها می توانید از زیپ یا دکمه استفاده کنید یا اینکه قسمت پایینی را به طور چین زده درآورید. در آخر نیز توجه داشته باشید که این روش برای دوخت یک پیراهن مبل بود اما برای مدل های ژله ای خرید آماده آن بسیار منطقی تر بنظر می رسد.

پیراهن مبل

ضرورت وجود پیراهن مبل

یکی از مشکلاتی که همه ما با آن درگیر هستیم، کثیفی مبلمان هایمان است.
به خصوص اگر مبلمان ما رنگ روشنی داشته باشد و یا بچه کوچک داشته باشیم که مبلمان ما بیشتر در معرض کثیفی قرار خواهد گرفت.
یکی از راه حل های موجود برای رفع این مشکل، استفاده از پیراهن مبلمان می باشد؛ اصلاً هم نگران سایز، اندازه و یا رنگ مبلمان خود نباشید. مبل ایفل این مشکل را حل نموده است.
کارشناسان ما سایز و اندازه دقیق مبلمان شما را تهیه نموده و خیاطان مجموعه ما پیراهن مبلمان را برای شما عزیزان به بهترین شکل خواهند دوخت.
حتی اگر مبلمان شما نو نیست و شما نمی خواهید هزینه ای برای مبلمان انجام دهید؛ با استفاده از پیراهن مبل ارزان می توانید عیوب مبلمان خود و یا فرسودگی آن را مخفی کنید .

رنگ پیراهن مبل

شما می توانید رنگ پیراهن مبلمان خود را دقیقاً رنگ اصلی مبل خود انتخاب نمایید و یا هر رنگی را که دوست دارید انتخاب کنید.
برخی از مشتریان ما که از رنگ مبلمان خود دل زده شده اند، رنگ متفاوت تری را انتخاب می نمایند؛ تا تنوعی هم در دکوراسیون خود ایجاد نموده باشند. در هر صورت این سلیقه شماست.

پیراهن صندلی ناهارخوری

نمونه کار پیراهن مبل ارزان

در تصویر های زیر نمونه هایی از کارهای دوخته شده توسط تیم ما را مشاهده می نمایید.
برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان می توانید با شماره های موجود در زیر تماس حاصل نمایید.

09367024632
021-77207750

 

پیراهن مبل ارزان

 

پیراهن مبل ارزان قیمت

 

پیراهن مبل ارزان تر

Call Now Button