وبلاگ

th

تعمیرات مبل ایفل همیشه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در زمینه تعمیر و خرید انواع پیراهن مبل بوده است؛ از همین روی ما تلاش کرده ایم تا برای سهولت شما عزیزان انواع مدل و توضیحات آن را در سایت مبل ایفل قرار دهیم تا به راحتی در خانه و در کمال آرامش جزئیات مورد نیاز خود را در زمینه خرید کاور مبل ارزان و مخصوصاً تعمیرات مبل را در سایت چک کنید؛ چرا که اولین اصل کار ما چیزی جز مشتری مداری نبوده و نخواهد بود.

اما در کنار این ها یکی دیگر از خدماتی که سعی در انجامش داشته ایم تهیه مقالات مختلف در زمینه تعمیر و کاور مبل ارزان است تا در صورت نیاز، سوالات شما را در قالب یک مقاله پاسخ دهیم. این بار در این مقاله تصمیم داریم انواع رنگ را برای کاور مبل ارزان مورد بررسی قرار دهیم و این بار از قاب روانشناسی و زیبایی شناسی به رنگ های اطرافمان نگاه کنیم؛ در ادامه با ما همراه باشید.

چرا رنگ کاور مبل تاثیر بالایی در روح خانه دارد ؟

ما در این بخش تصمیم گرفته ایم تا بر روی روانشناسی رنگ ها مانور کوچکی بدهیم؛ تا هنگام خرید انواع کاور مبل ارزان بتوانید بهترین گزینه موجود را با توجه به استایل خودتان و منزلتان انتخاب کنید.
«ناگفته نماند که این مقاله صرفاً به کاور مبل ارزان محدود نمی شود بلکه از این اطلاعات می توانید در موقعیت های زیادی از زندگی بهره ببرید.»
در این زمینه محققی به نام آنجلا رایت توانست ثابت کند که رنگ ها تاثیر مستقیمی بر روی ادراک ما می گذراند و توانسته است این جریان را به طور علمی ثابت کند.

 

رنگ های کاور مبل

 

علم چگونه رنگ ها را تفسیر می کند ؟

توضیح علمی این جریان به این شکل تعریف می شود که وقتی با مقوله رنگ مواجه می شویم، در واقع به بازتاب برخورد موج نور خورشید، به اجسام مختلف نگاه می کنیم.
این بازتاب با توجه به طول موجی که ساختار اتمی آن جسم به کمک نور بازمی گرداند، نتیجه اش رنگ های متفاوتی می شود که ما توسط مردمک چشم دریافت می کنیم.

به طور کلی تر طول موج هر یک از این اجرام متفاوت است که در نتیجه باعث ارسال پیام های عصبی متنوع و متفاوتی نیز می شود. این پیام های عصبی به قسمتی از مغز که هیپوتالاموس نام دارد منتقل می شوند و در آنجا مرحله پردازش رنگ آغاز می شود؛ این بخش مسئول غده های درون ریز است که جدای از آن، فعالیت های مهم عصبی را نیز کنترل می نماید.

بهترین رنگ برای انتخاب کاور مبل ارزان

جالب است بدانید که 4 طیف رنگی یعنی زرد، آبی، سبز و قرمز تاثیر کاملاً متفاوتی را به همراه دارند و جزء اصلی ترین رنگ ها برای کاور مبل ارزان محسوب می شوند.
یکی از جالب ترین نکات راجع به تمام رنگ ها در این است که ترکیب دو رنگ با ارتعاشات مختلف می تواند تاثیر متفاوتی نیز بر روی ما داشته باشد.
برای مثال سبز که رنگی احساسی و آرامش بخش است اگر با رنگ زرد که بیشتر حس خلاقیت را در ما زنده می کند ترکیب شود؛ رنگ حاصل از آن ها حسی میان این دو را به ما انتقال می دهد.

کاور مبل کرم

آبی

آنجلا وایت متخصص این زمینه در مورد این رنگ زیبا و پر طرفدار اینطور گفته است؛ که رنگ آبی حالتی انرژی زا دارد و بیشتر برای محیط هایی که مدام نیاز به فعالیت های ذهنی است مناسب می باشد؛ برای مثال اگر تا به حال با نرم افزار WORD کار کرده باشید متوجه می شوید که تم اصلی این نرم افزار آبی است تا شما را هنگام تایپ و کار کردن بیدار و هوشیار نگه دارد.
از همین روی اگر بیشتر ساعات روز را در خانه سپری می کنید هنگام خرید یک محصول مثل کاور مبل ارزان اگر از رنگ آبی استفاده کنید کمتر دچار خواب آلودگی خواهید شد و کمی سرحال تر از همیشه خواهید بود.

پیراهن مبل آبی

زرد

برعکس رنگ آبی که بیشتر نیمکره سمت چپ مغز را که مخصوص محاسبات است فعال می کند، رنگ زرد بیشتر برای افراد خلاق و هنرمند مناسب است، همچنین این رنگ شما را از افسردگی دور نگه می دارد و حس خوش بینی را در شما بیدار می کند.
به همین علت است که بیشتر صندلی ها و مبلمان مهد کودک ها از این رنگ زیبا درست شده است. اگر شما صاحب فرزند هستید یک کاور مبل ارزان و زرد رنگ در روحیه خانواده تاثیر مثبتی خواهد گذاشت.

پیراهن مبل زرد

قرمز

رنگ قرمز با ارتعاش بسیار بالایی که دارد مناسب ترین رنگ در هنگام فعالیت های بدنی است و گفته می شود تاثیر مستقیمی بر روی تحرک جسمی می گذارد؛ برای مثال مکان هایی مثل کارگاه با کار سنگین یا باشگاه های ورزشی پتانسیل خوبی برای استفاده از این رنگ را دارند؛ به طور کلی رنگ قرمز رنگ نسبتاً پر تحرک و با ارتعاشاتی بالا است و برای هر منزلی مناسب می باشد، اما اگر بیشتر روز را در بیرون از خانه هستید و بیشتر برای زمان خواب در منزل حضور دارید شاید این رنگ مناسب شما نباشد.

کاور مبل قرمز

سبز

همه ما میدانیم که این رنگ بدون اینکه نیاز به تعریف داشته باشد نماد آرامش است، از رنگ سبز در شرکت ها و املاک هایی که حجم معاملات در آن ها بالاست به وفور استفاده می شود؛ چرا که رنگی آرامش بخش است و میتواند استرس را برای شما و مشتریان تا حد زیادی کاهش دهد. این رنگ زیبا را می توانید در خانه، محل کار و … استفاده کنید و اگر نیاز به یک کاور مبل ارزان پیدا کردید حتما رنگ سبز را انتخاب کنید.

 

کاور مبل سبز

روانشناسی رنگ های دیگر

نارنجی:

این رنگ را بیشتر به عنوان رنگی پر نشاط، زنده و صمیمی در کاور مبل ارزان تعریف می کنند.

پیراهن مبل نارنجی

آبی روشن:

این رنگ در رده ی رنگ های آرامش بخش است و حس امنیت را به دنبال خود دارد.

پیراهن مبل آبی روشن

آبی تیره:

این رنگ را بیشتر به عنوان رنگی رسمی تعریف می کنند که حس حرفه ای بودن و امنیت بالا را تداعی می کند.

پیراهن مبل آبی تیره

صورتی:

این رنگ حس جوانی و سرزنده بودن را دارد که بیشتر رنگی دخترانه نیز تعریف شده است.

کاور مبل صورتی

بنفش:

بنفش بیشتر رنگی است که نماد سلطنتی و لوکس بودن یک شیء را به دنبال دارد.

 

کاور مبل بنفش

قهوه ای:

این رنگ بیشتر استایل کلاسیک و خاکی بودن را تداعی می کند.

پیراهن مبل قهوه ای

خاکستری:

خاکستری بیشتر رنگی بی طرف و افسرده محسوب می شود.

پیراهن مبل خاکستری

سفید:

یکی از زیباترین رنگ هایی که نماد پاکی و تمیزی است.

کاور مبل سفید

سیاه:

نماد قدرت و پیچیدگی است و در روانشناسی کمی رنگ افسرده ای نیز محسوب می شود.

 

کاور مبل مشکی

درج کنیددیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button