پیراهن مبل

پیراهن مبل از کجا بخریم ؟

 

پیراهن صندلی ناهارخوری

 

اگر انواع مدل های پیراهن مبل را شناخته و با کاربرد و نحوه استفاده از آن ها آشنا باشیم؛ به راحتی می توانیم از سایت های مختلفی بازدید نموده و نسب به خدماتی که ارائه می دهند، تصمیم بگیریم که از کدام سفارش دهیم. در ادامه به معرفی سایت های برتر در این زمینه نیز خواهیم پرداخت.
در ابتدا لازم است که؛ به توضیح بیشتر در این باره بپردازیم تا شما راحت تر بتوانید تصمیم گیری نمایید.

نحوه سفارش پیراهن مبل

یکی از مشکلاتی که همه ما با آن درگیر هستیم، کثیفی مبلمان است. به خصوص اگر مبلمان ما رنگ روشنی داشته باشد و یا بچه کوچک داشته باشیم که مبلمان ما بیشتر در معرض کثیفی قرار خواهد داشت.
یکی از راه حل های موجود برای رفع این مشکل، استفاده از پیراهن مبلمان می باشد؛ حتی اگر مبلمان شما نو نیست و شما نمی خواهید هزینه ای برای مبلمان انجام دهید؛ با استفاده از پیراهن مبل می توانید عیوب مبلمان خود و یا فرسودگی آن را مخفی نمایید .

اصلاً هم نگران سایز، اندازه و یا رنگ مبلمان خود نباشید. مبل ایفل این مشکل را حل نموده است. پس از ثبت سفارش از طریق سایت و یا شماره های موجود؛ کارشناسان ما سایز و اندازه دقیق مبلمان شما را تهیه نموده و خیاطان مجموعه ما پیراهن مبلمان را برای شما عزیزان به بهترین شکل خواهند دوخت. پیراهن های مبل در چند جلسه روی مبلمان شما پرو خواهند شد و در صورت نبود هیچ گونه مشکلی کار نهایی به شما تحویل داده خواهد شد.

رنگ پیراهن مبل

شما می توانید رنگ روکش مبل خود را دقیقاً رنگ اصلی مبل خود انتخاب نمایید و یا هر رنگی را که دوست دارید انتخاب کنید. برخی از مشتریان ما که از رنگ مبلمان خود دل زده شده اند، رنگ متفاوت تری را انتخاب می نمایند تا تنوعی هم در دکوراسیون خود ایجاد نموده باشند. در هر صورت این سلیقه شماست.

رنگبندی پیراهن مبل

 

قیمت پیراهن مبل در سال 99

عوامل زیادی در قیمت کاور مبل تاثیر دارند از جمله :

1. پارچه:

یکی از فاکتورهای مهم نوع پارچه است؛ هر چه پارچه با کیفیت تر و گران تر باشد، کاور مبل نیز گران تر خواهد بود.

2. حجم کار و تعداد مبلمان:

یکی دیگر از فاکتورهای مهم و موثر در تعیین قیمت، اندازه مبلمان است. قطعاً قیمت پیراهن مبل هفت نفره با قیمت روکش صندلی تک نفره متفاوت خواهد بود.

3. تزیینات :

یکی دیگر از عوامل مهم و موثر در قیمت، دوخت و ابزارهای تزیینی به کار رفته در آن است. مسلماً یک پیراهن مبل که تزئینات زیادی دارد از پیراهن مبل بدون تزئینات و ساده گران تر می باشد. البته عوامل دیگری مانند نوع خیاطی ، اجرت دوخت و … در تعیین قیمت پیراهن مبلمان نقش دارند.

 

کاور مبل راحتی

 

نمونه کار

در تصویر های زیر نمونه هایی از کارهای دوخته شده توسط تیم ما را مشاهده می نمایید.
برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان می توانید با شماره های موجود در صفحه اصلی ما تماس حاصل نمایید.

Call Now Button